Wydział Komunikacji i Transportu

ul. Mickiewicza 19, budynek B, I piętro
Tel. 33/87-57-840, fax. 33/ 875-78-46

Naczelnik Wydziału – mgr inż. Jarosław Jażwiec

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 14:00 w sprawach związanych z koniecznością uiszczenia opłaty, pozostałe sprawy od 7:30 do 14:45

Naczelnik Wydziału mgr inż. Jarosław Jażwiec

Referat ds. ewidencji kierowców i wydawania praw jazdy:

Kierownik Referatu - Jolanta Słowik, Główny Specjalista mgr Mariola Szpak,

Referat ds. rejestracji i ewidencji pojazdów:

Kierownik Referatu mgr inż. Wioletta Ponikiewska

Rejestracja pojazdów Podinspektor Wanda Sumera, Podinspektor Zofia Ponikiewska, Podinspektor Ewa Janeczek

poczekalnia nr 2 tel. 33/ 87 57 844

(przyjmowanie wniosków o czasową rejestrację z urzędu i na wniosek właściciela)

Okienko szybkiego ruchu Inspektor Aneta Polak, Pomoc Administracyjna Szymon Hujda, Pomoc Administracyjna mgr Elżbieta Habowska

poczekalnia nr 1, tel. 33/ 87 57 843

(weryfikacja dokumentów: odbiór dowodu rejestracyjnego po czasowej rejestracji oraz zatrzymanego dowodu rejestracyjnego; wyrejestrowanie pojazdu; zgłoszenie zbycia pojazdu; wydanie zaświadczeń, dopisanie i skreślenie współwłaściciela, adnotacji w dowodzie rejestracyjnym, czasowe wycofanie pojazdu z ruchu i przywracanie pojazdu do ruchu; wydanie decyzji na wykonywanie tabliczki znamionowej zastępczej, decyzji o nadaniu cech identyfikacyjnych)

Referat ds. licencji i zezwoleń: Główny Specjalista mgr Sabina Lipka

Kasa Starostwa

Uwaga

Kasa Powiatowa mieści się w budynku przy ul. Mickiewicza 19, budynek B, I piętro.

Godziny otwarcia:

- od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00.

Jesteś tutaj:   Strona główna WydziałyWydział Komunikacji i Transportu