Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/powiatsuski/public_html/powiatsuski/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 657

Warning: copy(http://powiatsuski.plimages/news/targiszczecin11.jpg) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/powiatsuski/public_html/powiatsuski/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 657
Opublikowano: 11 maj 2011 Odsłony: 4803

7-8 maja w Szczecinie odbyła się jubileuszowa, dwudziesta edycja Targów Turystycznych MARKET TOUR, organizowanych w ramach plenerowej imprezy „Piknik nad Odrą”. Na targach nie zabrakło stoiska, promującego atrakcje krajoznawcze i walory turystyczne powiatu suskiego.

Wspaniała, słoneczna pogoda przyciągnęła na szczecińskie Wały Chrobrego tłumy odwiedzających. Nasze stoisko, na którym można było otrzymać m.in. materiały promocyjne na temat szlaków turystycznych i zabytków Podbabiogórza, mapy, informatory o powiecie i poszczególnych gminach wchodzących w jego skład oraz zestawienia bazy noclegowej, cieszyło się bardzo dużym powodzeniem, zarówno wśród osób, planujących wyjazd na urlop w górach, jak i tych, którzy już znają nasz region, ale z chęcią odwiedziliby go ponownie po latach.

Targi szczecińskie to kolejna impreza, na której prezentowany był nasz region w ramach akcji promocyjnej, prowadzonej przez Starostwo Powiatowe przy ścisłej współpracy z gminami z terenu powiatu oraz innymi podmiotami, takimi jak m.in.: Lokalna Grupa Działania „Podbabiogórze”, Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, Stowarzyszenie Promocji Agroturystyki „Podbabiogórze” czy Babiogórski Park Narodowy. W ramach tej akcji w 2011 r. planowany jest jeszcze udział w październikowych targach turystycznych „TOUR SALON” w Poznaniu.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościPowiat suski na targach szczecińskich