Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 01 wrzesień 2017 Odsłony: 201

Podczas ostatniej sesji rady powiatu suskiego, która odbyła się 31 sierpnia br., starosta suski Józef Bałos wraz z przewodniczącym rady Ryszardem Hadką podziękowali za długoletnią, owocną współpracę dyrektorom szkół, którzy z upływem kadencji zakończyli kierowanie jednostkami.

Starosta wyraził wdzięczność za cierpliwość, życzliwość, troskę o dobro uczniów, życząc jednocześnie wszelkiej pomyślności w dalszym życiu zawodowym i osobistym.

Podziękowania otrzymali:

Ewa Kawończyk – dyrektor Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej

Jan Zadora – dyrektor Liceum Ogólnokształcącego nr I im. M. Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej

Marek Kwak – dyrektor Zespołu Szkół im W. Witosa w Suchej Beskidzkiej

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościPodziękowania dla dyrektorów szkół