Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 27 październik 2017 Odsłony: 319

26 października 2017 r. podczas sesji rady powiatu starosta suski Józef Bałos i przewodniczący rady powiatu Ryszard Hadka wręczyli dyrektorom i nauczycielom szkół i placówek oświatowych powiatu nagrody starosty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nagrody otrzymali:

• Grażyna Borzestowska – dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Makowie Podhalańskim,
  • Magdalena Chromy – dyrektor Zespołu Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim,
  • Renata Spisak – Sowa – dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Makowie Podhalańskim,
  • Zbigniew Kołat – dyrektor Zespołu Szkół im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie,
  • Maciej Zimoń – dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych w Sidzinie,
  • Monika Banaś – nauczyciel ZS im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim,
  • Maria Czarny – wychowawca Domu Wczasów Dziecięcych w Sidzinie,
  • Ryszard Janik – nauczyciel ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej,
  • Małgorzata Kolaniak – nauczyciel ZS im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej,
  • Magdalena Kubasiak – pedagog Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Makowie Podhalańskim,
  • Bożena Kot – nauczyciel SOSW w Makowie Podhalańskim,
  • Krzysztof Małysa – nauczyciel ZS im. H. Kołłątaja w Jordanowie,
  • Tomasz Prokop – nauczyciel ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej,
  • Katarzyna Rusin – nauczyciel SOSW w Makowie Podhalańskim,
  • Beata Szafraniec – nauczyciel ZS im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej,
  • Agnieszka Tupta – nauczyciel ZS im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie,
  • Jan Zadora – nauczyciel LO nr I im. M. Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej
  • Marcin Ziomek – nauczyciel LO nr I im. M. Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej.

Nagrody starosty nie były jedynymi wyróżnieniami jakie w tym roku otrzymali pedagodzy. Starosta Józef Bałos poinformował, że 18. października w urzędzie miasta Krakowa odbyło się uroczystość, na której: wicestarosta suski Zbigniew Hutniczak został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi w dziedzinie rozwoju edukacji, Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymała Ewa Kawończyk – dyrektor Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej w latach 2002 – 2017, Nagrodę Małopolskiego Kuratora Oświaty Czesława Madoń – dyrektor Szkoły Podstawowej w Jordanowie i członek Zarządu Powiatu Suskiego, nagrodę Ministra Edukacji Narodowej  Natalia Michaś – nauczyciel LO nr I im. Marii Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościNagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej