Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 22 styczeń 2018 Odsłony: 254
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zaprasza na Powiatowy Festiwal Nauki, który odbędzie się w dniach 14 - 16 marca 2018 r. Głównym celem festiwalu jest prezentacja oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat suski w roku szkolnym 2018/2019. W ramach imprezy planowane są m. in.  warsztaty i pokazy naukowe, spotkania z doradcami zawodowymi, pracownikami poradni psychologiczno – pedagogicznej oraz przedstawicielami lokalnego rynku pracy. Gospodarzem festiwalu jest Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej.
Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych dalszym kształceniem w szkołach prowadzonych przez powiat. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: www.festiwal-nauki.pl
Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościPowiatowy Festiwal Nauki