Wydział Organizacyjny
Opublikowano: 21 luty 2018 Odsłony: 741

Budowa zewnętrznego dźwigu platformowego.

W związku z budową zewnętrznego dźwigu platformowego wraz z dostosowaniem klatek schodowych do potrzeb osób niepełnosprawnych , uprzejmie informuję, że od dnia 20 lutego 2018 roku  do odwołania klatka schodowa znajdująca się w południowej części budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Kościelnej 5 b zostaje wyłączona z użytkowania.

Ruch będzie odbywał się tylko i wyłącznie klatką schodową znajdującą  się w północnej części budynku. Jednocześnie informuję, że do Wydziału Edukacji oraz do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego przejście będzie odbywać się przez korytarz znajdujący się na III piętrze budynku.

Za utrudnienia przepraszamy.

budowa zewntrznego dwigu platformowego.pdf

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościBudowa zewnętrznego dźwigu platformowego.