Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 20 kwiecień 2018 Odsłony: 285

Od 23 kwietnia br. uczniowie III klas oddziałów gimnazjalnych będą mogli składać wnioski o przyjęcie do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych. Rekrutacja do szkół średnich odbywa się wzorem lat poprzednich w systemie elektronicznym za pośrednictwem strony internetowej www.malopolska.edu.com.pl.

Oferta kształcenia oraz instrukcja dla uczniów „Jak dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej?” dostępna jest na ww. stronie jak również w serwisie www.edukacja.powiatsuski.pl – należy kliknąć pole „przejdź”, a następnie skorzystać z informacji zamieszczonych w zakładce  „nabór elektroniczny”.

Zachęcamy wszystkich uczniów klas III oddziałów gimnazjalnych do wyboru dalszej ścieżki kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat suski.

(WK)

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościNabór do klas I szkół ponadgimnazjalnych