Wydział Środowiska
Opublikowano: 20 kwiecień 2018 Odsłony: 265

W dniu 17.04.2018 r. Naczelnik Wydziału Środowiska suskiego starostwa Paweł Dyrcz odebrał od Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika odznakę „Za zasługi na rzecz ochrony środowiska i gospodarki wodnej”.

Odznaka, która  została przyznana przez Ministra Środowiska jest honorowym wyróżnieniem w uznaniu zasług dla ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Podczas wręczenia odznaki obecny był m.in. Starosta Suski Józef Bałos.

Wyróżnienie przyznane przez Ministra Środowiska odczytuję jako wyraz uznania dla pracy współpracowników z Wydziału Środowiska, Starosty Suskiego oraz mieszkańców zaangażowanych w realizację projektów związanych z ochroną środowiska – mówi Paweł Dyrcz.

Autorzy zdjęć - Natalia Tupta Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

Józef Bałos Starosta Suski

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościNaczelnik Wydziału Środowiska odznaczony przez Ministra Środowiska