Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 29 maj 2018 Odsłony: 196

XLI SESJA V KADENCJI RADY POWIATU SUSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ  30 MAJA 2018 ROKU O GODZ. 13:00

W STAROSTWIE POWIATOWYM   PRZY ULICY KOŚCIELNEJ 5B W SUCHEJ BESKIDZKIEJ

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad, ew. zmiany.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady Powiatu Suskiego.
  4. Informacja Starosty o pracach Zarządu i realizacji uchwał Rady.
  5. Informacja o pracy stałych komisji Rady Powiatu Suskiego  - przedstawienie wniosków.
  6. Interpelacje i zapytania radnych.
  7. Wystąpienia mieszkańców powiatu suskiego i zaproszonych gości.
  8. Informacja Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska o stanie środowiska w powiecie.
  9. Wręczenie Nagród Starosty Suskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej,  upowszechnianie kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego oraz honorowego tytułu „Mecenas  Kultury Powiatu Suskiego”.
  10. Informacja na temat kultury i promocji powiatu.
  11. Wręczenie statuetek nauczycielom wyróżnionym w Plebiscycie „Na Najlepszego Nauczyciela  Powiatu Suskiego 2017/2018” według czytelników „Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej” pod honorowym patronatem Starosty Suskiego Józefa Bałosa.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Budżecie Powiatu Suskiego na 2018 rok.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Suskiego.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Gminy Sucha Beskidzka w 2018 roku.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej dotacji celowej.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały nr 0007/XXX/204/2017 Rady Powiatu Suskiego  z dnia 25 maja 2017 roku w sprawie przyjęcia Regulaminu udzielania stypendiów stażowych w ramach projektów „Wzmocnienie konkurencyjności uczniów na rynku pracy” oraz „Kreatywny  uczeń – profesjonalista w zawodzie” realizowanych przez Powiat Suski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2. Kształcenie  zawodowe uczniów – SPR zmienionej Uchwałą nr 0007/XXXI/212/2017 Rady Powiatu Suskiego  z dnia 27 czerwca 2017 roku.
  17. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  18. Wolne wnioski.
  19. Zakończenie sesji.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościXLI SESJA V KADENCJI RADY POWIATU SUSKIEGO