Opublikowano: 10 wrzesień 2018 Odsłony: 348

5 września 2018 r. w Ośrodku Jeździeckim ,,Bór” w Toporzysku odbyło się spotkanie, podczas którego ustalono formy współpracy przy realizacji czteroletniego eksperymentu pedagogicznego „Technik jeździectwa”. Ten nowy kierunek kształcenia będzie realizowany w Zespole Szkół im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie.

W spotkaniu uczestniczyli: prof. dr hab. inż. Czesław Klocek - Dziekan Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Zbigniew Hutniczak – wicestarosta suski, dr Bogusława Długosz - Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Jolanta Żak - Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie, Barbara Zygmunt – KS „Bór” Toporzysko, Zbigniew Kołat – dyrektor ZS im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie, Dariusz Waligórski - właściciel Ośrodka Jeździeckiego ,,Bór” w Toporzysku.

Ustalono formy dalszej współpracy i harmonogram działań. Kierunek ruszył, teraz tylko nauka i jazda konna!

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościNowy kierunek kształcenia "Technik jeździectwa" w ZS im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie