Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 03 październik 2018 Odsłony: 390

Informujemy, że w związku z rozpoczęciem remontu drogi powiatowej Skawica – Warty – Juszczyn w miejscowości Skawica i Juszczyn od 3 października br. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu związane z koniecznością czasowego zamknięcia odcinków, na których wykonywana będzie nowa nawierzchnia mineralno-bitumiczna. Największe utrudnienia przewidywane są do końca października. Informacje na temat ewentualnych ograniczeń i objazdów będą podawane na bieżąco w miejscach prowadzenia robót. Termin wykonania zadania zakontraktowano do 15 listopada br.

Ponadto informujemy  o aktualnych utrudnieniach w ruchu w  ciągu drogi powiatowej 1688 K związanych z budową dwóch mostów w miejscowości Żarnówka i przebudową odcinka drogi w Kojszówce. Termin przywrócenia stałej organizacji ruchu planowany jest w drugiej połowie listopada.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach objętych pracami budowlanymi.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościRoboty na drogach powiatowych