aktualności :
Wydział Kultury, Turystyki i Promocji
ROOT» Kategoria: Aktualności Starostwa
Opublikowano: 26 październik 2018 Odsłony: 418

W dniach 19-21 października 2018 r. w podwarszawskim Nadarzynie odbyła się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show 2018. Wśród podmiotów prezentujących podczas tej imprezy swoją ofertę znalazł się również Powiat Suski.

 

Targi World Travel Show, organizowane w nowoczesnych kompleksie wystawienniczym Ptak Warsaw Expo, to jedna z największych imprez branży turystycznej w Polsce. Można było na nich obejrzeć stoiska przygotowane zarówno przez polskie i zagraniczne regiony, jak też touroperatorów i inne firmy działające w szeroko pojętym sektorze turystycznym. Tegoroczna edycja targów przebiegała równocześnie z Salonem Camper&Caravan oraz Warszawskim Salonem Jachtowym.
Powiat suski prezentował swoją ofertę na specjalnym stoisku promocyjnym, przygotowanym i prowadzonym wspólnie ze słowacką gminą Oravska Polhora w ramach projektu "Promocja babiogórskiego dziedzictwa kulturowo-przyrodniczego" dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG VA Polska – Słowacja 2014 – 2020. Na odwiedzających stoisko gości czekały m.in. różnego rodzaju materiały promujące region i jego atrakcje (foldery, mapy, informatory) oraz gadżety promocyjne (puzzle, gry memory) opracowane w ramach projektu, a także publikacje i ulotki informacyjne przekazane przez gminy z terenu powiatu suskiego i Babiogórski Park Narodowy. Nie zabrakło także typowych dla Podbabiogórza produktów regionalnych - drewnianych zabawek ze Stryszawy.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościPodbabiogórze na World Travel Show 2018
Zobacz również

klim

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008