Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 24 styczeń 2019 Odsłony: 966

10 stycznia 2019 roku w Akademii Biznesu i Finansów Vistula w Warszawie ogłoszono wyniki XXI Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019. Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników przyznała Technikum w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej zaszczytne miano „Złotej Szkoły 2019” wśród 500 najlepszych techników w Polsce. Tytuł ten przysługuje szkołom, które na liście rankingowej znalazły się między pierwszym a setnym miejscem.

Szkoła uzyskała w województwie małopolskim wysokie - dwunaste miejsce, a w rankingu głównym zajęła dziewięćdziesiątą siódmą lokatę. Znak „Złotej Szkoły 2019” jest potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia. Kapituła doceniła zaangażowanie dyrekcji, efektywną współpracę nauczycieli i uczniów oraz dbałość władz samorządowych o odpowiednie warunki pracy szkoły.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościZS im. W. Witosa „Złotą Szkołą 2019”