Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 10 czerwiec 2019 Odsłony: 83

Informujemy, że na terenie powiatu suskiego zgodnie z przewidywaniami synoptyków w dniach od 10.06.2019 do 12.06.2019 prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 17°C do 20°C. Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Niebezpieczne zjawiska lub skutki ich wystąpienia w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności.

Spodziewaj się zakłóceń w codziennym funkcjonowaniu. Zalecana duża ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Przestrzegaj wszystkich zaleceń wydanych przez służby ratownicze w sytuacji zagrożenia. Dostosuj swoje plany do warunków pogodowych.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościOstrzeżenie o upałach