Opublikowano: 19 lipiec 2019 Odsłony: 196

Już w najbliższą niedzielę, 21 lipca, w kościele pod św.app.Piotra i Pawła w Lachowicach, wysłuchać można będzie jednego z koncertów organizowanego w ramach festiwalowego cyklu "Muzyka Zaklęta w Drewnie".

Tradycyjnie tegoroczne koncerty odbywają się w najcenniejszych obiektach usytuowanych na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce. W niedzielne popołudnie w lachowickim kościółku, będącym jednym z najcenniejszych zabytków naszego powiatu, wystąpi Bałtycki Kwintet Dęty z programem "Summer Serenade". Początek konceru o godz. 16.oo. Wstęp wolny.
Głównym organizatorem festiwalu "Muzyka Zaklęta w Drewnie" jest Małopolska Organizacja Turystyczna.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualności"Muzyka Zaklęta w Drewnie"