Opublikowano: 30 lipiec 2019 Odsłony: 266

Zarząd Powiatowy LOK w Suchej Beskidzkiej, Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej oraz Klub strzelecki LOK „CZART” w Suchej Beskidzkiej z przyjemnością zapraszają wszystkich chętnych na zawody strzeleckie „Wakacje na strzelnicy” o puchary i medale Starosty Suskiego.

Czas i miejsce zawodów
3 sierpnia 2019 r. od godz. 10.00  do godz. 13.00, strzelnica sportowa ZP LOK w Suchej Beskidzkiej  przy ul. Makowskiej (dawny kamieniołom Jasnochowa).

Uczestnicy
Zawody rozgrywane będą w trzech kategoriach, pierwsza kategoria wiekowa do lat 15, druga od 15 do 18 lat i trzecia powyżej 18 lat.
Bez podziału na kategorie męską i żeńską.

Przebieg zawodów
Każdy uczestnik oddaje 5 strzałów próbnych i 10 ocenianych z karabinku TOZ-14 z pozycji leżącej   na odległości 25 m.
Amunicję i broń na zawodach zapewniają organizatorzy.

Koszty uczestnictwa
Start w zawodach jest bezpłatny.

Wyróżnienia
Za zajęcie miejsca od I do III w dwóch najmłodszych kategoriach wiekowych przewidziano medale   i dyplomy, dla najstarszej grupy wiekowej przewidziano puchary i dyplomy, za zajęcie miejsc od IV od V przewidziano dyplomy. Dodatkowo za pierwsze 3 miejsca we wszystkich kategoriach przewidziano nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia
Zgłoszenia uczestników przyjmowane są w dniu zawodów do godz. 12 00, na strzelnicy ZP LOK  Sucha Beskidzka ul. Makowska.
- Zarząd Powiatowy LOK w Suchej Beskidzkiej;
- Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej;
- Klub strzelecki LOK „CZART” w Suchej Beskidzkiej.

Zawody przeprowadzone będą przez instruktorów strzelectwa sportowego i sportów obronnych oraz prowadzących strzelanie LOK i PZSS.
Prawo interpretacji regulaminu i dokonywanie ewentualnych zmian posiada wyłącznie organizator zawodów.

Telefon:  791 963 623
www:     lok-czart.pl

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościZawody strzeleckie „Wakacje na strzelnicy” o puchary i medale Starosty Suskiego