Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 26 sierpień 2019 Odsłony: 760

26 sierpnia 2019 r. starosta suski Józef Bałos i wicestarosta  Zbigniew  Hutniczak  podpisali umowy z  firmą Polska Ekologia na realizację zadania związanego z montażem 1365 instalacji solarnych dla mieszkańców powiatu suskiego. Wartość zawartej umowy wynosi 14 328 498 zł brutto przy dofinansowaniu ze środków  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020  oraz dodatkowemu wsparciu dla mieszkańców udzielonemu przez gminy: Stryszawa, Zawoja, Budzów, Bystra – Sidzina, Jordanów, Jordanów - miasto.

Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie:

solary

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościPodpisano umowę na wykonanie instalacji solarnych