Biuro Administracyjno Prawne
Opublikowano: 26 listopad 2019 Odsłony: 126

W dniu 14 listopada br. komisja konkursowa w składzie Danuta Nitoń - Kwak - artysta plastyk (przewodnicząca), Krzysztof Kołacz - sekretarz powiatu, Katarzyna Grzegorek - pracownik Referatu Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej wyłoniła laureatów konkursu plastycznego pn. „Bezpieczne przejścia dla pieszych w Powiecie Suskim – kontynuacja 2019 r.” organizowanego w ramach  rządowego „Programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań - Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.

Na konkurs nadesłano 66 prac uczniów klas I-III szkół podstawowych będących partnerami projektu. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce:

Kornelia Pochopień

Klasa III A

Zespół Szkolno – Przedszkolny
w Lachowicach

Milena Szyszkiewicz

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Jordanowie

Bartłomiej Bogacki

Zespół Szkolno – Przedszkolny
w Lachowicach

Lena Wajda