Opublikowano: 17 grudzień 2019 Odsłony: 767

Harcerze z 2. Szczepu Drużyn Harcerskich "Horyzont" z Suchej Beskidzkiej zawitali ze Światłem Pokoju do suskiego starostwa i spotkali się z władzami powiatu. Na ręce starosty Józefa Bałosa, przewodniczącego rady Ryszarda Hadki i wicestarosty Zbigniewa Hutniczaka przekazali Światło niesione z Groty Narodzenia Pańskiego w Betlejem, gdzie płonie wieczny ogień.

Światło to wędruje z południa niesione przez sztafety skautów z kolejnych krajów, a polscy harcerze przejęli je tradycyjnie od swoich słowackich kolegów. Wraz z Betlejemskim Światłem Pokoju harcerze złożyli też życzenia świąteczne dla wszystkich mieszkańców powiatu suskiego.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualności"Światło, które daje moc"