Opublikowano: 06 kwiecień 2020 Odsłony: 518

Na realizowany przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej projekt pn. „Kompleksowa modernizacja i wyposażenie oddziałów szpitalnych ZOZ Sucha Beskidzka – Dziennego Chemioterapii Onkologicznej, Neonatologicznego oraz Ginekologiczno – Położniczego wraz z Blokiem Porodowym” powiat przekazał środki w wysokości 165.000 zł. Za pośrednictwem powiatu również gminy wsparły to przedsięwzięcie. Do tej pory takie wsparcie w łącznej kwocie 76.288 zł przekazało pięć podbabiogórskich gmin (Bystra – Sidzina, Zawoja, Zembrzyce oraz miasto Jordanów i gmina Jordanów).

Samorządowe środki pozwolą zabezpieczyć część udziału własnego ZOZ-u w projekcie finansowanym ze środków UE.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościWsparcie dla projektu ZOZ-u