Opublikowano: 02 październik 2020 Odsłony: 500

Informujemy, że z dniem 5.10.2020 r. Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej przywraca częściowo bezpośrednią obsługę stron.

Oznacza to, że wszystkie osoby chcące załatwić sprawę urzędową będą mogły wejść do budynku. Niemniej jednak konieczne będzie wcześniejsze telefoniczne ustalenie terminu wizyty w konkretnym wydziale. Numery telefonów do poszczególnych wydziałów i prowadzonych przez nie spraw dostępne są na stronie internetowej starostwa (www.powiatsuski.pl) w zakładce WYDZIAŁY.

Tylko osoby z ustalonym terminem wizyty będą mogły wejść do budynku starostwa, oczywiście zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym (dezynfekcja rąk, maseczka). Nieumówione strony oraz osoby, których sprawy nie wymagają osobistego kontaktu z urzędnikami mogą w dalszym ciągu korzystać z okienka podawczego i poczty elektronicznej.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościKomunikat o obsłudze stron