aktualności :
Wydział Edukacji i Zdrowia

WYKAZ KLUBÓW SPORTOWYCH

Lp.

Nazwa

Siedziba, osoba do kontaktu, tel./mail

1.

Uczniowski klub Sportowy „Jordanek”

Przy SP w Jordanowie

2.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy
w Juszczynie

Przy SP w Juszczynie

3.

Uczniowski Klub Sportowy w Tarnawie Dolnej

Przy SP w Tarnawie Dolnej

4.

Uczniowski Klub Sportowy „Grot”

Przy SP nr 2 w Stryszawie

5.

Uczniowski Klub Sportowy „Jastrząb”

Przy SP w Jachówce

6.

Uczniowski Parafialny Klub Sportowy „Zorza”

Przy Parafii NMP Nieustającej Pomocy 34-206 Krzeszów, 33 874 81 74

7.

Uczniowski Klub Sportowy „Bystrzanin”

Przy SP w Bystrej

8.

Uczniowski Klub Sportowy „Zgoda”

34-220 Białka 334

9.

Uczniowski Klub Sportowy „Taekuondo”

Przy ZS w Jordanowie

10.

Uczniowski Klub Sportowy „Gronik”

Przy SP w Grzechyni

11.

Uczniowski Klub Sportowy „Sidzinka”

Przy SP Nr 1 w Sidzinie

12.

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Sprint”

34-240 Jordanów, ul. Słowackiego 2/3 – Stanisław Morawa, 694 098 109

13.

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Vigor”

34-242 Łętownia 286 – Artur Jałocha,                   18 27 73 001

14.

Uczniowski Klub Sportowy „Koskowa Góra”

Przy SP w Żarnówce

15.

Klub Sportowy „Bystra”

34-235 Bystra – Kazimierz Wójtowicz

16.

Klub Sportowy „Dąb”

34-236 Sidzina 998

17.

Uczniowsko – Ludowy Klub Sportowy „Lachowice”

34-232 Lachowice 232B – Piotr Grajny

18.

Ludowy Klub Sportowy „Jałowiec”

34-205 Stryszawa 278E – Kazimierz Kłapyta

19.

Ludowy Klub Sportowy „Żuraw”

Remiza OSP w Krzeszowie – Krzysztof Ćwiertnia

20.

Uczniowski Klub Sportowy „Gladiator”

34-200 Sucha Beskidzka, os. Beskidzkie 11/25 – Mariusz Pyka

21.

Ludowy Klub Sportowy „Lachy” Lachowice-Hucisko

34-232 Lachowice 232 – Krzysztof Chorąży

22.

Uczniowski Klub Sportowy „Bieganie.pl”

34-205 Stryszawa 400a – Rafał Kukla

23.

Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”

Przy SP Nr 1 w Suchej Beskidzkiej

24.

Uczniowski Klub Sportowy „Delta”

34-240 Jordanów, ul. Konopnickiej 2 – Piotr Firek

25.

Uczniowski Klub Sportowy „Highlanders Beskidy”

34-200 Sucha Beskidzka, ul. Pod Modrzewiami 2 – Sylwester Mglej

26.

Uczniowski Klub Sportowy „Kobylanka”

34-233 Kurów 192 – Adam Szwed

27.

Uczniowski Klub sportowy „Dziadki”

34-200 Sucha Beskidzka, ul. Słoneczna 32 – Tomasz Gielas

28.

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak”

34-200 Sucha Beskidzka, ul. Płk. Semika 1 –  – przy LO

Zarejestrowane w KRS

29.

Klub Sportowy „Bór” w Toporzysku

34 – 240 Jordanów,
Toporzysko 454

30.

Uczniowski Klub Sportowy „Jasień”

34-200 Sucha Beskidzka, ul. Płk. Semika 3 – Łukasz Miklusiak, 33 874 22 18

31.

Ludowy Klub Sportowy „Jordan”

34 – 240 Jordanów,
ul. Rynek 1

32.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Suchej Beskidzkiej

34- 200 Sucha Beskidzka,
ul. Mickiewicza 19

33.

Gminny Klub Sportowy „Świt” w Osielcu

Wiejski Dom Kultury w Osielcu 34 – 785 Osielec

34.

Klub Sportowy „WATRA”
w Zawoi

34 – 222 Zawoja 2075

35.

Ludowy Klub Sportowy „Garbarz”
w Zembrzycach

34 – 210 Zembrzyce 584

36.

Ludowy Klub Sportowy „Huragan” Skawica

34 – 221 Skawica 278

37.

Ludowy Klub Sportowy „Technik”
w Suchej Beskidzkiej

34 – 200 Sucha Beskidzka,
ul. Spółdzielców 1

38.

Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych „KARAKORUM”

34-240 Jordanów, os. Wrzosy 2/3

39.

Miejski Klub Sportowy „Babia Góra” Sucha Beskidzka

34 – 200 Sucha Beskidzka,
ul. Mickiewicza – Stadion Sportowy

40.

Miejski Klub Sportowy „HALNIAK” Maków Podhalański

34 – 220 Maków Podhalański,
ul. Sportowa 2

41.

Ludowy Klub Sportowy „NAROŻE”
w Juszczynie

34 – 231 Juszczyn 254

42.

Beskidzki Klub karate „SEITEDO”

34 – 200 Sucha Beskidzka,
os. Na Stawach 6/24

43.

Klub Sportowy „Napravia” w Naprawie

34 – 240 Jordanów,
Naprawa 477

44.

Powiatowe Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe” w Suchej Beskidzkiej (brak KRS)

34 – 200 Sucha Beskidzka,
ul. 29 stycznia 2

45.

Ludowy Klub Sportowy w Bieńkówce

34 – 212 Bieńkówka, Dom Wiejski 51

46.

Łucznicze Towarzystwo Sportowe „Zamek Suski” w Suchej Beskidzkiej

34 – 200 Sucha Beskidzka,
ul. Zamkowa 1

47.

Wiejski Klub Sportowy „GROM”
w Grzechyni

34 – 220 Maków Podhalański,
Grzechynia 209

48.

Ludowy Klub Sportowy „Strzelec”
w Budzowie

34 – 211 Budzów 532

49.

Ludowy Klub Sportowy „Błyskawica”
w Marcówce

34 – 210 Zembrzyce,
Marcówka 134

50.

Wiejski Klub Sportowy „TEMPO” Białka

34 – 220 Maków Podhalański,
Białka

51.

Stowarzyszenie Sportowe Nadzieje – Młody Jordan

34-240 Jordanów, os. Wrzosy 5/25

52.

Stowarzyszenie Motocross Team Rapacz Klub-MTR-Osielec

34 – 234 Osielec 396

53.

Ludowy Klub Sportowy „Tarnawianka”

34 – 210 Zembrzyce,
Tarnawa Dolna 272

54.

Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi

34-222 Zawoja 2000

55.

Jednostka Strzelecka 3031 Sucha Beskidzka imienia I Brygady Górskiej Korpusu Ochrony Pogranicza

34-220 Białka 127

56.

Stowarzyszenie „Mocni Pomocni”

34-232 Lachowice 232B

57.

Stowarzyszenie „Polish Football Talent”

34-211 Budzów 35 – Krzysztań Szymon

58.

Stowarzyszenie Wiejskie Klub Sportowy „TEMPO” w Białce

34-220 Białka 558

59.

Klub Sportowy SPORTUP

34-200 Sucha Beskidzka, ul. Nad Stawami 14B, e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

60.

Stowarzyszenie KRUCAFUX CYRCHEL TEAM

34-210 Tarnawa Dolna 189, e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

61.

Uczniowski Klub Sportowy „Zawojak”

34-222 Zawoja 2075– Grzegorz Hajda, 606 792 572

62.

Suski Klub Lekkoatletyczny

34-200 Sucha Beskidzka, ul. Płk. Tadeusza Semika 2 e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Jesteś tutaj:   Strona główna Uczniowskie Kluby Sportowe
Zobacz również


klim




Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008