Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 30 sierpień 2017 Odsłony: 181

Starosta Suski zamierza zlecić wykonanie operatu szacunkowego określenia wartości służebności przesyłu dla potrzeb ustalenia jednorazowego wynagrodzenia z tytułu obciążenia ograniczonym prawem rzeczowym nieruchomości Skarbu Państwa, oddanej w trwały zarząd na rzecz Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej.

Załączniki:

zapytanie ofertowe wycena sluzebnosci przesylu.doc

formularz oferty - wycena sluzebnosci przesylu.docx

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweZapytanie ofertowe - wykonanie operatu szacunkowego określenia wartości służebności przesyłu dla potrzeb ustalenia jednorazowego wynagrodzenia z tytułu obciążenia ograniczonym prawem rzeczowym