Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem Kategoria: Zapytania ofertowe
Opublikowano: 06 wrzesień 2017 Odsłony: 157

W związku z zamiarem dokonania aktualizacji opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości Skarbu Państwa, Starosta Suski zamierza zlecić wykonanie operatów szacunkowych dla określenia wartości prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa.

Załączniki:

1. Zapytanie ofertowe

3032.24.2017-zapytanie ofertowe aktualizacje uw.pdf

2. Formularz oferty

formularz oferty 3032.24.2017 - aktualizacje oplat rocznych z tytulu uzytkowania wieczystego.docx

Jesteś tutaj:   Strona główna Zapytania ofertoweZapytanie ofertowe - wykonanie operatów szacunkowych dla określenia wartości prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa